Дніпрянка Руслана Булавіна виборола «срібло» Кубка Європи

Вітаємо!  Дніпрянка Руслана Булавіна завоювала срібло на Кубку Європи з дзюдо. Вона виступала у ваговій категорії понад 78 кг.

Позаду дівчина залишила спортсменку з Нідерландів, а обійти її вдалося тільки учасниці з Естонії.

Джерело: "Укр.нет".

Змагання Відкритого Кубку Європи з дзюдо проходять в естонському Таллінні 6-7 липня. Участь у турнірі беруть понад 200 дзюдоїстів з 25 країн. За інформацією Федерації дзюдо України, наша збірна представлена 30 спортсменами.

Загалом за перший день «Tallin European Open 2024» дзюдоїсти збірної України здобули три нагороди: окрім Руслани Булавіної відзначилися також Вадим Чернов (вагова категорія до 66 кг) та Сергій Неботов (до 73 кг). Обидва вибороли бронзу.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що Руслана Булавіна стала бронзовою призеркою турніру в Іспанії.

Источник: Дніпрянка Руслана Булавіна стала срібною призеркою на Кубку Європи з дзюдо | ВідкритийДніпрянка Руслана Булавіна стала срібною призеркою на Кубку Європи з дзюдо 06.07.2024 21:00 · Олег Лотошников Спортсменка з Дніпра Руслана Булавіна здобула срібну нагороду на Кубку Європи з дзюдо. Про це повідомляє Відкритий з посиланням на Федерацію дзюдо України. Дніпрянка Руслана Булавіна здобула срібну медаль на Кубку Європи з дзюдо (Tallin European Open 2024). Вона змагалася у ваговій категорії +78 кг. Позаду спортсменка залишила суперницю з Нідерландів. А обійти її вдалося тільки учасниці з Естонії. Окрім цього, збірна України здобула ще дві бронзові нагороди: Вадим Чернов (-66 кг), Сергій Неботов (-73 кг). “Щиро вітаємо наших спортсменів та тренерів з результатом та готуємось вболівати за дзюдоїстів збірної України у другий день змагань”, – йдеться в повідомленні. Дніпрянка Руслана Булавіна стала срібною призеркою на Кубку Європи з дзюдо — рис. 1 Підписуйтеся на наш Телеграм-канал і сторінку Відкритого в Фейсбук, щоб першими дізнаватися про найважливіші події Дніпра.

Источник: Дніпрянка Руслана Булавіна стала срібною призеркою на Кубку Європи з дзюдо | Відкритий