Дубль Роналду вивів Аль-Наср у фінал Королівського кубка Саудівської Аравії (відео)

Криштиану Роналду. Фото — Getty Images

Аль-Наср в Ер-Ріяді переміг Аль-Халідж у півфінальному матчі Королівського кубка Саудівської Аравії – 3:1.

На 17-й хвилині зустрічі Кріштіану Роналду скористався помилкою воротаря та ефектним ударом вивів Аль-Наср вперед. Перед перервою Садіо Мане збільшив перевагу команди Луїша Каштру, реалізувавши пенальті.

У другій половині зустрічі Роналду відзначився ще раз і довів рахунок до розгромного. Аль-Халідж зумів забити гол престижу, але на більшу команду не вистачило.

У фіналі Королівського кубка Саудівської Аравії Аль-Наср зіграє проти Аль-Хіляля. Поєдинок заплановано на 31 травня.

Аль-Наср посідає друге місце у чемпіонаті Саудівської Аравії. Наступний матч команда Роналду проведе 4 травня із Аль-Вахдою.