ЖФК Колос у компенсований час драматично поступився Брондбю у кваліфікації жіночої Ліги чемпіонів

ЖФК Колос, фото — facebook.com/fckoloskovalivka

ЖФК Колос драматично поступився Брондбю у матчі кваліфікації жіночої Ліги чемпіонів-2024/25 – 1:2.

Данська команда відкрила рахунок на початку першого тайму, відзначилася Сесілі Бухберг. Данці утримували перевагу практично до самого кінця зустрічі. У компенсований час Колосу вдалося зрівняти рахунок завдяки голу Анастасії Вороніної. Проте вже за хвилину Брондбю забив другий м’яч, вирвавши перемогу.

ЖФК Колос вибув із розіграшу жіночої ЛЧ. Нагадаємо, у першому матчі кваліфікаційного міні-турніру українки програли Аяксу в овертаймі (1:4).

Продовжує виступ Ворскла, яка розгромила у першому раунді відбору СФК Ригу (5:0). У фіналі кваліфікаційного міні-турніру полтавська команда зустрінеться із Ференцварошем 7 вересня. Початок матчу – о 17:30.