Збірна України з хокею обіграла у контрольному матчі Угорщину

Сборная Украины празднует заброшенную шайбу в ворота Венгрии. Фото — fhu.com.ua

Збірна України з хокею обіграла у контрольному матчі Угорщину (6:3). Ця гра закривала для команди Дмитра Христича десятиденні тренувальні збори у Будапешті, після яких вона вирушить до Риги на матчі олімпійської кваліфікації.

Перший період матчу з Угорщиною завершився нульовою нічиєю, а ось друга 20-хвилинка вийшла ударною для України. У ній вона тричі закидали шайби у ворота суперника – відзначилися Садовіков, Чердак і Пересунько.

Завершальний період обернувся справжньою гольовою перестрілкою – суперники закинули по три шайби у ворота один одного (у складі жовто-синіх відзначилися Бородай, Денискін, а Садовіков оформив дубль), але підсумковий тріумф від підопічних Христича вже нікуди не подівся.

Нагадаємо, що Україна у попередньому раунді олімпійської кваліфікації розгромила Південну Корею (4:0), у серії булітів переграла команду Польщі (3:2) та тріумфувала над Естонією (5:3).

У фінальному раунді олімпійської кваліфікації команда Дмитра Христича зіграє із Францією, Словенією та Латвією. Матчі відбудуться у Ризі з 29 серпня по 1 вересня. Путівку на Олімпійські ігри-2026 отримає переможець квартету. Першим суперником України стане Франція – цей матч відбудеться у четвер, 29 серпня.

• Контрольний матч

Угорщина – Україна – 3:6 (0:0, 0:3, 3:3)

Шайби: 0:1 – Садовіков (Ворона, Є. Фадєєв), 26:31. 0:2 – Чердак (Андрейків, Денискін), 26:59. 0:3 – Пересунько (Чолач, Денискін, – більш.), 35:38. 0:4 – Садовіков (Є. Фадєєв, Лялька, – більш.), 46:03. 0:5 – Бородай, 48:02. 1:5 – Сондот (Ердей, Б. Сабо), 51:57. 2:5 – Ґалло (Б. Горват), 52:51. 3:5 – Б. Варґа (Г. Нільссон, Ердей, – більш.), 55:49. 3:6 – Денискін (Є. Фадєєв, – п.в.), 57:18